19.9.2015   TATRAN – NORDIC  7:2 (2:0)

Sestava: Palán,Valehrach ,Kalvoda,Hyánek,Škubica,Bauer

Škaroupka ,Kotek,Sedlák,Havlát,Jedlička

Branky:  13.min 1:0 Škaroupka,24.min 2:0 Kalvoda,34.min 3:0 Kalvoda,35.min 3:1,

38.min 4:1 Hyánek,41.min 4:2,44.min 5:2 Škaroupka,48.min 6:2 Hyánek

60.min 7:2 Kalvoda

Kluci nechali zapomenout na zápas ve Šlapanicích a do utkání vstoupili odčinit porážku

z minulého zápasu. V  prvním poločase jsme měli mírnou převahu,ale soupeř dokázal

v obraně a záloze být vyrovnaným soupeřem. Ale i tak se nám podařilo jít do kabin

s dvougólovým vedením.Do druhého poločasu soupeř vstoupil s taktikou hrát vše na

svého nejvyššího hráče,což se mu dvakrát podařilo a skórovali.Ale naši kluci svou

vynikající kombinační hrou dokázali vždy odpovědět a výsledek si s jistotou pohlídali.

Slovo trenéra: Kluci předvedli nejlepší výkon s dosavadních pěti zápasů.Je potřeba

pochválit kombinační hru celého mužstva. Na rozdíl od minulého zápasu jsme hodně