5.9.2015   TATRAN – MOR.SLAVIE  7:1 (1:0)

Sestava: Palán,Lichka,Valehrach,Svoboda,Kalvoda,Havlát,Hyánek,Škubica,Bauer

Kotek,Škaroupka ,Procházka

Branky:  9 min.1:0 Procházka,36 min.1:1,43 min.2:1 Procházka,47 min.3:1 Kalvoda

50 min.4:1 Kalvoda,55 min.5:1 vlastní,58 min.6:1 Hyánek ,

59 min.7:1 Škaroupka

K druhému domácímu zápasu po sobě k nám zavítali kluci z Mor. Slavie ,kteří přijeli bez

jediného náhradníka. V  prvním poločase to,ale nebylo vůbec znát. Naše hra postrádala

využití krajních záložníků a rychlejší přihrávku na volné hráče. Chyběl nám i klid v zakon-

čení,kdy jsme nevyužili 4 samostatné úniky. Místo 5:0 v poločase vstřelil jediný gól Jackie.

Na  začátku druhého poločasu soupeř vyrovnal,ale byl to znovu Jacki, který svým druhým

gólem vnesl klid na naše kopačky. Od této chvíle soupeř fyzicky odpadl a nám se podařilo

během 16 minut vstřelit 6 gólů a slavit naše první vítězství.

Slovo trenéra: Naše první vítězství se nerodilo vůbec  lehce . V druhém poločase bylo vidět

zlepšení všech hráčů jak v zakončení  tak i v tvoření hry. Doufám,že herní pohodu z druhého

poločasu si vezmeme sebou ve čtvrtek do Tuřan. Poděkování patří Jackiemu a Marovi z 03

kteří nás podrželi v kritických chvílích jak v obraně tak v útoku.